O nas

Firma Akord Serwis powstała w 2008 roku z rozdzielenia powstałej w 1997 roku firmy Art – Clean w związku z zapotrzebowaniem firm poszukujących dodatkowych usług outsourcingowych tj.:

  • Sprzątanie
  • Prace pomocnicze
  • Obsługa magazynów
  • Wspomaganie logistyki dostaw itp.

Oferujemy również pracodawcom leasing personalny, który jest wygodną formą zatrudnienia dla firm, które poszukują nowych pracowników lub chcą zredukować koszty związane z obsługą własnych zasobów.
Przekazanie wyspecjalizowanej firmie obsługi w przedstawionych zakresach pozwoli na wymierne zoptymalizowanie kosztów oraz polepszenie zarządzania organizacją. Powyższe działania pozwolą przede wszystkim na zmniejszenie koniecznej obsługi kadrowo – administracyjnej oraz konieczności zarządzania powyższym personelem.

Firma Akord Serwis jest przedsiębiorstwem stabilnym, posiada ugruntowaną pozycję na rynku i jest w stanie zagwarantować bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Zatrudniona przez nas kadra posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu. Dysponujemy zapleczem ponad kilkuset wykwalifikowanych pracowników dedykowanych do pracy na Państwa obiekcie.
Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych jesteśmy w stanie realizować stawiane przez naszych klientów zadania. Pracownicy mają do dyspozycji najlepszej klasy sprzęt i środki techniczne mogące polepszyć jakość i wydajność pracy.
Dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniej współpracy z przedstawicielami Zleceniodawcy, ze swej strony delegując każdorazowo osobę odpowiedzialną za prowadzenie spraw bieżących. Umożliwia to właściwy nadzór i ocenę wykonywanych przez nas usług, ciągłą kontrolę ich jakości oraz natychmiastową reakcję na wszelkie sugestie i uwagi.
System kontroli, który funkcjonuje w naszej firmie pozwala na szybką korektę prac wykonanych niezgodnie z naszymi standardami jakości i natychmiastową ich poprawę w trakcie trwania tej samej zmiany.